Medzi našich úspešných športovcov patria:

 

Karin Tomečková

úspešná slovenská plavkyňa, niekoľko násobná reprezentantka a držiteľka slovenského rekordu v disciplíne znak. Karin úspešne vyštudovala na Florida International University na Floride prostredníctvom športového štipendia a zároveň sa niekoľko krát zúčastnila Majstrovstiev Európy a Majstrovstiev Sveta ako reprezentantka Slovenska.

 

Adam Zajac

ďalší úspešný slovenský plavec narodený v Poprade, ktorý úspešne vyštudoval  na Floridskej univerzite Florida Tech University prostredníctvom športového štipendia cez TM Sport Agency.

 

Dávid Macsicza

mladý talentovaný futbalista (obranca), ktorý v súčasnosti  už pracuje v USA ako futbalový tréner a získal športové štipendium na Old Dominion Univerity vo Virginii prostredníctvom našej agentúry.

 

Dávid Narovec

mladý tenista z Českej republiky žijúci v Rakúsku. Dávid úspešne vyštudoval business na Post University v štáte Connecticut, kde získal športové a prospechové štipendium.

 

Laura Dunárová

Slovenská talentovaná tenistka, ktorá získala športové štipendium na Indiana University of Pennsylvania a v súčastnosti hrá tenis a študuje na univerzite.

 

A ďalší s ktorými v súčasnosti spolupracujeme…

 

basketball player